הורים ממליצים על טיפול יעיל בכינים


רגע לפני ייאוש המליצו לי על הדרין! כבר חשבתי להכנע לא משנה כמה שאני מנקה לה את הראש עדיין יש ושוב מהתחלה! אמרתי מה כבר יכול להיות אז עוד אחד אין לי מה להפסיד! אבל!!!! זה פשוט עבד!! יומיים אחרי שהראש מבריק הקץ לגירודים הקץ לכינים ! ממולץ בחום! זה עובד!!!
לימור דרור להמשך קריאה
לא פעם אני נתקלת במייל מעדכן על מבצע חפיפת ראש יוצא לדרך מפי הגננת של בתי ענבל. הכינים היום חסינות כמעט להכל וקופצות ראש לראש ממגע שיער.הבנות בגן של הבת שלי אוהבות להחליף סיכות, קשתות ולסרק אחת את השנייה במיוחד בשעות הצהרון! אני משתפת אתכם כי ניסתי הרבה תכשירים להסרת כינים כי אנחנו דואגות לשמירת ראש נקי גם שאין כינים!השבוע התנסנו בקרם מוס הדרין גו מרחנו את הקרם על שיערה של בתי, חפפנו ועברנו בשנית את הטיפול אחרי שבוע כדאי לוודא כי אין הדבקה.וכי הצלחנו להפטר לעת עתה מהחברים בשיער.
רוויטל יודקביץ להמשך קריאה
זיוה: הכינה נחמה מתה. קיבלנו להתנסות תכשיר להשמדת כינים- הדרין ONCE. גילוי נאות: יצא לנו להשתמש בתכשיר גם לפני ההתנסות. החידוש בתכשיר שקיבלנו הוא שהוא מגיע בבקבוק עם מתז, מה שנוח מאד להתזה על שיער ארוך כמו של הילדונת, וגם חסכוני יחסית בכמות התכשיר שצריך לשים. אחרי הריסוס כמובן יש צורך לסרק במסרק סמיך, אבל כיוון שהביצים גם מושמדות- יש שקט לתקופה מסוימת עד ההדבקה הבאה (אצלנו זה נותן שקט של בערך שבועיים, מנסיון קודם). אז בשורה התחתונה- החומר יעיל בהשמדת כינים וביצים
לפני כמה שבועות הבנות נדבקו בפעם הראשונה בכינים. אחרי שיצאתי מההלם, ביקשתי עצות בפורום. תפוז הנחמדים שלחו לי ערכת התנסות של מוצר לטיפול בכינים. המוצר נקרא הדרין ONCE ובנוסף למוצר קיבלתי בערכה מסרק אסי 2000 ומחברת חמודה מניר ממוחזר כיוון שזאת הפעם הראשונה שנתקלתי בתופעה אני לא יכולה להשוות את זה למוצרים אחרים אבל אין ספק שהטיפול עבר בהצלחה. מדובר בטיפול די קצר (15 דקות) כיוון שמדובר בג'ל אין חובה להיות במקלחת בזמן הזה, אני מרחתי לבנות את החומר ובזמן שחיכינו הן ראו טלויזיה.
טען המלצות נוספות