הקיץ עוד לא נגמר, הילדים עדיין בקייטנות ואיתם גם הכינים

כינים בקייטנה

יולי 2014

אז מה עושים ועל מה ממליצים לנו הרוקחים? 
מאת:רותה דנינו

סקר בקרב רוקחים הראה שכשני שליש מהרוקחים המליצו על שימוש בהדרין Once לטיפול בכינים!

הקיץ עדיין כאן והילדים בקייטנות בים ובריכה. המון כיף וגם המון כינים. כן, היצורים הקטנים והמעצבנים שכל כך קשה להיפטר מהם. לאורך כל שנת הלימודים, ההורים, המורות והגננות ניסו למגר יחד את התופעה:
טיפלו במקביל בכל הילדים, ביצעו מבצעי ניקוי שונים ולימדו את הקטנטנים שלא לקרב ראש לראש.

עכשיו, כשהילדים בחופש, המשימה הפכה לבלתי אפשרית כמעט. ההשתוללויות והמשחקים המשותפים, השימוש המשותף במגבות, חלוקים ומסרקים, והמסגרות השונות לאורך היום, הפכו את היצורים המעצבנים לאורחי קבע בבתים רבים.

אז מה בכל זאת עושים? איך מונעים הידבקות בקייטנה? שולחים את הילדים לקייטנה עם שיער אסוף או קלוע דואגים לציוד אישי לכל ילד (מגבת, חלוק, כובע ומסרק) מחנכים את הילדים להימנע ממגע ראש בראש או משימוש משותף בחפצים מבצעים בדיקה יומית או סירוק יומיומי למניעת הידבקות אם התעורר חשש שהילד נדבק, בודקים ומסרקים את הראש שלו ושל יתר בני המשפחה באופן מיידי.

במקרה של הדבקה

מבקשים מכל ההורים בקייטנה לבצע טיפול נגד כינים וביציהן באותו היום. מחליפים ומכבסים את המצעים והבגדים הנגועים בטמפרטורה של C°60 למשך חצי שעה לפחות. מבודדים בשקית ניילון סגורה למשך יומיים כובעים, קוקיות, אביזרי שיער וכל חפץ שלא ניתן לכבס, משתמשים בקוטלי כינים, לפי המלצת הרוקח.

אז על מה ממליצים הרוקחים

בסקר מייצג שיזם המותג "הדרין" ונעשה ע"י מכון Medic insight * כשני שליש מהרוקחים המליצו על שימוש בהדרין Once לטיפול בכינים בחצי השנה האחרונה.

ולמה הרוקחים ממליצים על הדרין? כי 30% מהרוקחים ממליצים על הדרין ONCE מכיוון שאינו מכיל חומרי הדברה, 30% ממליצים עליו בשל ניסיון אישי ואילו 24% מכיוון שאינו מצריך לחזור על הטיפול פעם נוספת.

לכתבה המלאה לחצו כאן>

לכתבות נוספות מרחבי האינטרנט על הדרין וטיפול בכינים לחצו כאן>