כינים אצל מבוגרים

אחת התופעות השכיחות בקרב ילדים בגילאי 3-14 הן הכינים. התקופה שבה הקשרים החברתיים של ילדינו מתהדקים, והראשים נצמדים, היא התקופה שבה הכינים מבקרות את ראשיהם של ילדינו לא מעט פעמים. עם זאת, הכינים לא נשארות רק על ראשי הילדים. אם אתם הורים לילדים בגילאי 3-14 יש סבירות גבוהה שכבר נדבקתם או שאתם עתידים להידבק בכינים מילדיכם. בסקר שנערך לאחרונה על ידי חברת רפא, 65% מהאימהות לילדים בגילאים אלו הודו, שהן נדבקו מילדיהן בכינים בשנה עד השנתיים האחרונות.

סיכויי ההדבקה בכינים גדלים אצל הורים, מורים וגננות

בעבר וגם כיום, נושא הכינים נחשב לטאבו חברתי. בשל קלות ההדבקה, אנו מתרחקים מיד מכל מי שיש לו כינים. הקונוטאציות שמתלוות לכינים הן שליליות וקשורות לרוב בחוסר היגיינה, היעדר אסתטיקה וכו'. אנו נבוכים כאשר ילדינו מגרדים את ראשיהם ללא הרף בפומבי, ואנו לא פחות מתביישים כאשר אנו נאלצים לגרד ללא הפסקה את ראשינו מול אנשים אחרים.

על פי הניסיון הקליני של מומחים בתחום, הכינה אמנם מתרבה יותר אצל ילדים מאשר בקרב מבוגרים, אך סיכויי ההדבקה גדלים כאשר המבוגרים נמצאים בקרבה פיזית ובמגע עם הילדים. החיבוקים והנשיקות שאנו מרעיפים על ילדינו מאפשרים לכינים לעבור מראש הילד לראשם של ההורים. מלבד הורים, גם למורות וגננות, שעובדות עם אוכלוסיות גדולות של ילדים, יש נטייה להידבק בכינים.

אז איך להיפטר מביצי כינים?

בדיקה– ראשית, בודקים עם מסרק כינים צפוף, ומוודאים שיש על הראש כינים וביצי כינים חיות. במקרה שאכן נמצאו כינים חיות, פונים לטפל בבעיה. בבית שנתגלו בו כינים, מומלץ לערוך בדיקת כינים לכל בני המשפחה.

טיפול- מטרת הטיפול הנה להשמיד את הכינים וביצי הכינים.רצוי לעשות את הטיפול במקביל אצל ההורה ואצל הילדים, על מנת למנוע הדבקה חוזרת במשפחה. הטיפול בכינים זהה אצל מבוגרים וגם אצל ילדים. ההמלצה היא להשתמש במוצרים פיזיקאליים, שמשמידים גם את הכינים וגם את ביצי הכינים. מהסקר שנערך עלה, כי טיפול בכינים הוא מטלה מאוד לא אהובה על ההורים, שגילו העדפה בולטת לטיפול אחד ודי, מבלי לחזור עליו שוב לאחר שבוע. בדיוק לצורך כך אנו מציעים את מוצרי הדרין ONCE – משמידים את הכינים ואת ביצי הכינים בטיפול אחד, לרוב ללא הצורך לחזור על הטיפול לאחר שבוע. אם גיליתם כינים בזמן לא נוח, למשל ממש לפני היציאה לגן או לבית הספר או לפני שהילד הולך לישון, תוכלו לטפל עם מוס הדרין & גו– המוצר היחיד שהנו מוס טיפולי נגד כינים, המתייבש מהר על השיער, אינו נראה לעין ואינו מלכלך את הבגדים או המצעים. יש להשאיר את המוס לפחות 8 שעות על הראש (בזמן הזה הילד בגן / בבית הספר או ישן). בשימוש עם מוס הדרין & גו, יש לחזור על הטיפול לאחר שבעה ימים.

הגנה- לאחר שהשיער נקי מכינים, ניתן להשתמש בקביעות בהדרין פרוטקט, המיועד להגנה מפני התרבות של כינים על הראש. כל עוד הדרין פרוטקט נמצא על השיער, כינים שיגיעו לשיער, לא יתרבו ולא ייווצר הג'ונגל של הכינים על הראש.

טיפול בכינים וביצי כינים:

 

 

טיפול בכינים - הדרין ONCE ג'להדרין ONCE ג'ל – משמיד כינים וביצי כינים בטיפול אחד*. מתאים במיוחד לשיער קצר עד בינוני

 

 

 

 

 

 

הדרין ONCE בתרסיס – משמיד  כינים וביצי כינים בטיפול אחד*. מתאים במיוחד לשיער ארוך ו/או מתולתל

 

 

 

 

 

hp-product-2-img

 

הדרין & גו – מוס לטיפול בכינים ללא צורך בחפיפה מיידית

 

 

 

 

 

SONY DSC

 

 

 

הדרין פרוטקט – להגנה מפני התרבות כינים על הראש

 

 

*יתכנו מקרים מסויימים בהם יהיה צורך לחזור על הטיפול