גם הכינים חוזרות ללימודים

גם הכינים חוזרות ללימודים....

אוגוסט 2015

אז איך מתכוננים? ענבר מעודד דנון, מנהלת המותג "הדרין", מציעה כמה פתרונות !

מאת:רותה דנינו


מחאת הסרדינים ממש לא על האג'נדה שלהן, להיפך, מבחינתן כמה שיותר ילדים בכיתה – יותר שמח! ממש כמוכם גם הן מתחילות להתכונן לחזרה  לגנים ולבתי הספר- הכינים.

אז איך להיות מוכנים כשהכינים חוזרות ללימודים?

ענבר מעודד דנון, מנהלת המותג "הדרין" מציינת כי, ראשית: החזירו לעצמכם את השליטה! במקום להיות מופתעים בכל פעם מחדש ולהרגיש אובדי עצות, כדאי לכם לדעת ולצפות שעם תחילת שנת הלימודים "מכת הכינים" בוא תבוא ושגם אם תתגברו עליה מהר וביעילות, צפויות להגיע עוד כמה כאלו במהלך השנה.

ראיתם גירוד חשוד? גיליתם "ממצא" חשוד (לא תמיד מתלווה לכינים גרד)? 
פשוט היכנסו ל"נוהל כינים" מתוכנן מראש, בלי להילחץ ובלי להתבאס, כשמתחת ליד כבר ממתינים כל האמצעים לאיתור כינים ולהשמדה שלהן ושל ביציהן.

נסו ותראו איך שינוי תפיסתי כל כך קטן הופך אתכם מקורבנות של מתקפת פתע, למי ששולטים במצב, מתקתקים את מה שצריך וממשיכים הלאה בלי להשקיע בעניין עודף אמוציות ותחושות רעות!

שנית: הצטיידו מראש באמצעי הטיפול היעילים ביותר!
כאן, מילת המפתח היא "מראש"! כשאתם מכינים רשימת ציוד לקראת שנת הלימודים, אל תשכחו לרשום לצד הספרים, המחברות, הקלמר והתיק גם את כל מה שצריך כדי להתכונן למתקפת הכינים הבאה. אחרי ה"בילוי" בחנויות מכשירי הכתיבה, היכנסו עם הרשימה גם לבית המרקחת הקרוב אליכם ורכשו את כל מה שנחוץ כדי להיות מוכנים לפעולת מחץ ברגע האמת:

  1. לאיתור כינים – הצטיידו במסרק ייעודי צפוף שיניים ובזכוכית מגדלת.
  2. להשמדת הכינים וביציהן – תוכלו למצוא על המדפים מגוון מוצרים לטיפול בכינים. רוב המוצרים כיום אינם מכילים חומרי הדברה. רצוי לבחור בטיפול המשמיד ביעילות גבוהה גם את הכינים וגם את ביצי הכינים, כך שלא תצטרכו לחזור על הטיפול לאחר שבוע. תוכלו למצוא גם מוצרים מותאמים לסוג ולאורך השיער ואפילו מוס שאינו מצריך שטיפה מיידית, שיציל אתכם כשאתם מגלים את הכינים ממש לפני היציאה מהבית או לפני השינה, או כשמדובר בסרבני חפיפות.


שימו לב! לא כל המוצרים מטפלים גם בביצי הכינים! הצטיידו במוצרים שמבטיחים לכם גם את השמדת הכינים וגם את השמדת ביציהן בטיפול אחד, כמו סדרת הדרין ,ONCE כדי שאלו לא יבקעו לאחר שבוע מהטיפול ויגרמו לגל חדש של כינים צעירות ונמרצות ולצורך בטיפולים עוקבים.

לכתבה המלאה לחצו כאן>

לכתבות נוספות מרחבי האינטרנט על הדרין וטיפול בכינים לחצו כאן>